עו"ד מקרקעין בקריית גת

כל מי שעומד לקראת רכישה של נכס מקרקעין, בין אם מדובר באדם פרטי, חברה גדולה או בית עסק, זקוק לשירות משפטי של עו"ד מקרקעין בקריית גת או עו"ד נדלן במבשרת ציון, בהתאם לאיזור מגוריו ופעילותו. הסיבה לכך נעוצה בכספים הרבים המושקעים בעסקה ובצורך לבצע הרבה תיאומים ובדיקות מקדימות על מנת שתצא לפועל בהצלחה וללא בעיות או תקלות בדרך.

עו"ד מקרקעין בקריית מלאכי

עו"ד מקרקעין בקריית מלאכי או עו"ד מקרקעין בקריית גת, העוסקים בתחום על בסיס יומי, נדרשים לגלות בקיאות ברזי החקיקה והפסיקה ובעיקר בחוק המקרקעין, תשכ"ט – 1969, בתקנות שמכוחו ובחוקים שנוספו מאז. לפי סעיף 1 לחוק, מקרקעין הם "קרקע, כל הבנוי והנטוע עליה וכל דבר אחר המחובר אליה חיבור של קבע, זולת מחוברים הניתנים להפרדה". זכות הבעלות במקרקעין מעניקה למחזיק בה את האפשרות החוקית להחזיק בנכס, לעשות בו כל שימוש ולערוך עסקאות הכפופות להוראות החוק והחוזים. זכות וספת במקרקעין היא זכות השכירות, המעניקה את האפשרות להשתמש בנכס או לגור בו, על פי הוראות ותנאי חוזה שכירות ובתמורה לתשלום כספי קבוע מראש.

עו"ד נדלן במבשרת ציון    

מעצם ההגדרה הרחבה של "מקרקעין" בחוק, תפקידם של עו"ד נדלן במבשרת ציון או עו"ד מקרקעין בקריית גת, כולל כל עסקה בקרקע לרבות רכישת דירת מגורים מקבלן או מיד שנייה, קניית מגרש, טיפול בחוזי שכירות ועוד. כמו כן, עו"ד מקרקעין בקריית גת או עו"ד מקרקעין בקריית מלאכי לצורך העניין, עוסק בהיבטי מיסוי המקרקעין, זהו נושא חשוב ובעל השלכות מהותיות על העסקה.

עו"ד נדלן במודיעין, במבשרת ציון ובישובים נוספים, אחראי על בדיקת כלל ההיבטים המשפטיים הכרוכים בעסקת מקרקעין ותפקידו להבטיח כי לקוחותיו שאינם מומחים בעולם המשפט, ייצאו מורווחים בלי הפסדים כספיים או עוגמת נפש.

עו"ד נדלן במודיעין

משרד עו"ד מיכאל שטרית כולל צוות מקצועי של עו"ד מקרקעין בקריית גת ובמודיעין, המתמחים בנדל"ן למגורים, עסקאות מקרקעין מסחריות, ליטיגציה, ליוויי בהסכמי רכישה מקבלן, עסקאות יד שנייה, הליכי הפקעות ועוד הרבה. משרד עו"ד מיכאל שטרית מעניק ליווי משפטי ללקוחות רבים בארץ בכל סוגי הפרויקטים וייעוץ יסודי ומעמיק לכל אורך הדרך החל ממועד רכישת הנכס, דרך שלב הפיתוח, הבנייה, המימון ועד השלמת הרישום. אם הנכם מחפשים עו"ד מקרקעין בקריית גת או עו"ד נדלן במודיעין ובישובים נוספים, אל תהססו פנו כעת ותזכו לשירות משפטי איכותי, מקצועי ואדיב.